MÖBLER / Skåp & hyllor / Skåp 13614571

nr 1361 4571

Skåp

Teak, 1950-tal. Bredd: 150, djup: 41 cm, höjd: 106 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

1.000 kr

Såld:

800 kr

måndag 23 november 2020
kl 19:28:10